Hakkımızda

Dijital yolculuğunuzda erişim sıkıntısı, zayıf cihazlar veya yüksek maliyetler bir çok kullanıcının başlıca problemleridir. 10+ yıl boyunca elde ettiğimiz deneyim ve tecrübeler ile kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı sorunları listeleyerek bu sorunlara karşı çözümler oluşturup ar-ge çalışmaları gerçekleştirdik ve sonucunda CloudViba markasını ortaya çıkardık. Yeni nesil donanımlarımız ve alanında uzman firmalar ile çalışarak ortaya çıkardığımız yazılımlarımız ile Web sitelerinizi hızlandırarak yüksek UpTime değerlerimiz ile iş sürekliliğinizi arttırmayı hedefliyoruz.

 

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti misyonumuzun temel önceliğidir. Müşterilerimizin mutluluğunu ve başarısını sağlamak adına hizmet ve müşteri ilişkileri kalitemizi ön planda tutuyoruz. Her müşterimizin başlıca Güvenilirlik ve Hız istediğini biliyor bu doğrultuda sürekli olarak çalışıyor ve gelişiyoruz.

 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin işlerini rahat bir şekilde geliştirebilmeleri adına güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir hosting çözümleri sunmak, işlerini büyütme hedeflerini gerçekleştirirken Hosting kaynaklı problemler ile karşılaşmadan tüm müşterilerimizin rahat bir şekilde yalnızca işlerine odaklanmasını sağlamak.

 

Kurumsal Bilgiler

Ünvan Yunus Emre Taşkın
Vergi Dairesi Arsin Mal Müdürlüğü
Vergi Numarası 8280718061
Adres Yalı Mahallesi Kemal Gürsoy Caddesi No:29 Arsin/Trabzon
Yer Sağlayıcı Belgesi https://internet.btk.gov.tr/yer-saglayici-listesi?page=&q=cloudviba.com 

Yetkili Ad - Soyad Yunus Emre Taşkın